wymiany i zwroty w Kraft Sport

Zwroty i wymiany
Zwroty i wymiany

Regulamin zwrotów – sklep internetowy


Stacjonarny internetowy NartyOk.pl/SnowboardOk.pl/RoweryOk.pl prowadzony jest przez osobę prywatną Pana Tomasza Kopeć w sklepie stacjonarnym Kraft Sport z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 46, NIP: 897-114-56-33, , email: info@kraftsport.pl, nr telefonu: 884 046 884 (sklepowy), 733 808 808 (bezpośredni do Pana Tomasza).


Klienci naszych sklepów internetowych mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn lub wymiany towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jego dostarczenia tj. od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.


Sklep Kraft Sport zastrzega iż informacja o pozytywnym/negatywnym rozpatrzeniu reklamacji będzie rozpatrywana w ciągu 14 dni, jednakże sama finalizacja reklamacji może się przedłużyć.

Sklep Kraft Sport zastrzega sobie:
Jeżeli dany produkt/artykuł jest specjalnie konfigurowany/przebudowywany pod klienta bądź jest specjalnym zamówieniem klienta którego wartość jest większa niż 8 tysięcy, bądź został specjalnie ściągnięty dla klienta i może być problem z późniejszą jego sprzedażą (a jego wartość jest większa niż 5 tys.), wtedy i tylko wtedy zwrotów nie przyjmujemy.

Uprzejmie prosimy o dołączenie do zwracanego/wymienianego towaru:
• dokumentu zakupu (paragon lub faktura VAT)
• metek, instrukcji i opakowania

Do zachowania terminu 14 dni wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu lub wysłanie maila informacyjnego pod adres info@kraftsport.pl z dopiskiem ZWROT.

Zwracany towar lub towar do wymiany prosimy odesłać na adres:
Kraft Sport – Tomasz Kopeć, ul. Wyścigowa 46, 53-012 Wrocław, tel. 884 046 884.


Zgodnie z regulaminem naszego sklepu i obowiązującymi przepisami koszt przesyłki za zwrot produktu/ów ponosi kupujący.

UWAGA:
Uprzejmie prosimy o wybór dostępnych opcji zwrotu:
• Zwrot pieniędzy na konto – tu prosimy o przesłanie numeru konta, gdy towar do nas wróci od razu zrobimy zwrot środków.
• Wysłanie maila pod adres info@kraftsport.pl z dopiskiem WYMIANA, prosimy opisać co zostało kupione i na co miałoby być wymienione, najlepiej w postaci linków bezpośrednich do danych produktów. Wymianę można również rozpocząć poprzez kontakt telefoniczny pod numer 733 808 808 – celem jaki towar powinniśmy zarezerwować na wymianę.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło