SNOWBOARD FLOW ERA,

SNOWBOARD FLOW ERA,


1 899,00 zł
Brutto

ERA to deska typu all-mountain freestyle, ten symetryczny true-twin z hybrydowym rockerem i przyjemnym, dość miękkim flexem poza tym, że daje odczucie wielkiej łatwości w jeździe daje również możliwość bardzo mocnego trzymania krawędzi. Era jest wyposażona w technologię PREMIUM KUSH-CONTROL, która składa się z 3 uretanowych wstawek rozmieszczonych strategicznie na podstawie, krawędziach i górnej warstwie, co sprawia, że jest to deska zapewniająca bardzo płynną jazdę.

·         All-mountain/Freestyle

·         Kush-Control Plus: podstawa, krawędzie, warstwa górna

·         I-Rock Rocker

·         Kształt Tru-Twin

·         Rdzeń Re-Flex Core

·         Laminat Biaxial Glass w/ Carbon-7

·         Taliowanie 3-DT

·         Ślizg spiekany Sintered

·         Rozmiary: 150, 153, 155, 155W, 158

·         Stopień sztywności: 5 (1 = najbardziej miękka/wybaczająca i 10 = najsztywniejsza/reaktywna w linii Flow)

 

Opis technologii: Flow KUSH-CONTROL

Uretan jest elastyczny i bardzo wytrzymały na ekstremalnie niskie temperatury. Flow używa uretanu ze względu na jego doskonałe właściwości wiążące, pozwalające przetrwać wszystkie uderzenia i wstrząsy oddziałujące na deskę snowboardową. Tłumiące właściwości uretanu zachowują się jak kółka deskorolki, zapewniając najpłynniejszą jazdę. Flow Kush-Control występuje w dwóch wersjach, Premium i Plus. Kush-Control w całości lub częściowo jest wykorzystany w każdej desce z linii Flow, z wyjątkiem Vipera, Silhouette oraz modeli Micron.

1 URETANOWA WARSTWA WIERCHNIA

Uretanowe wstawki umieszczone w przestrzeni pod palcami i piętami redukują drgania, absorbują uderzenia, poprawiają trzymanie krawędzi i zapewniają najpłynniejszą jazdę. Poprawiony kształt wstawek lepiej pokrywa się z wiązaniami, niezależnie od preferowanej postawy i rozstawienia.

2 URETANOWE KREWĘDZIE

Uretanowe krawędzie są bezpośrednio z drewnianym rdzeniem, a ich nowo zaprojektowany kształt optymalizuje redukcje wibracji, absorbcje uderzeń, poprawiaa trzymanie krawędzi i zapewnia najpłynniejszą jazdę.

3 URETANOWA BAZA

Uretanowe wstawki na spodzie deski są umiejscowione między rdzeniem, a ślizgiem. Te wstawki pozwalają deskom Flow na adaptację do każdego typu terenu, redukują drgania, poprawiają trzymanie krawędzi i zapewniają najpłynniejszą jazdę.

 

OPIS WYGIĘĆ

 

·         Pow-Cam - trójfazowy kamber z progresywnym, podniesionym nosem, tradycyjnym kamberem pod wiązaniami i płaskim odcinkiem pomiędzy. Całość przesunięta ku tyłowi. Nie do pobicia w świeżym śniegu, najlepsza karwingowa maszyna.

·         Pop-Cam - trójfazowy kamber, tradycyjnie sklepiony pod wiązaniami i płaskim odcinkiem pomiędzy. Bardzo dobrze trzymający kształt o freestylowym potencjale.

·         I-Rock rocker - z wypukłym ślizgiem połączony z kamberowymi obszarami pod wiązaniami. Super na rurki, stabilny w każdych warunkach. Uniwersalne zastosowanie, najbardziej sprawdzony w parku.

·         EZ-Rock - Delikatny rocker z wypukłym ślizgiem między wiązaniami. Pod insertami kamber.  Superłatwy kształt o żywym charakterze niezwykłej stabilności.   

·         EZ-FlatRock - płaski profil z lekkim rockerem na nosie i tailu, zapewnia płynną i stabilną jazdę.

 

Rdzenie

Reflex Core: najlżejszy rdzeń o najwyższej wytrzymałości.  Zastosowano drewno o niskiej gęstości ze strategicznie rozmieszczonymi stringerami w osi wzdłużnej o większej gęstości. Zaprojektowany pod kątem najwyższej reaktywności.

Truflex core: podobne rozwiązania, co w Reflex Core, wykorzystuje drewno topoli o różnych gęstościach w specjalny sposób profilowane, aby zapewnić najwyższą wytrzymałość i niską wagę.  Jego właściwości zapewniają płyną jazdę i wyjątkowe posłuszeństwo deski. 

Ślizgi

 

·         Optix 2000: tłoczony ślizg o wysokiej twardości, łatwy w smarowaniu i naprawach. Gwarantuje, że więcej czasu spędzisz na jeździe niż na przygotowaniu i smarowaniu deski.

·         Sintered 4000: szybki, spiekany ślizg najwyższej trwałości, bardzo dobrze wchłania smar i jest przystosowany do jazdy w różnych warunkach.

·         Sintered-C6: nowy spiekany ślizg z węglowymi molekułami oferuje prędkość i bardzo dobre wchłanianie smaru, połączone z wytrzymałością i zaletami spiekanego ślizgu.

·         Graphite: najszybszy i najbardziej wytrzymały ślizg. Zapewnia doskonałe wchłanianie oraz zatrzymywanie smaru i jest niesamowicie szybki z powodu wysokiej zawartości węgla. Szybkość i wytrzymałość.

 

Laminaty

 

Biaxial (0°/90°) - Dwukierunkowy laminat szklany powoduje, że konstrukcja deski ma przewidywalną, łatwą w opanowaniu sztywność, co wspomaga inicjację skrętu i ogólną manewrowość. Niektóre modele mają wszyte 7 węglowych podłużnych pasków.

Triaxial (0°/+45°/-45°) - Trójkierunkowy laminat z włóknami biegnącymi pod kątem 45°/-45°, z dodatkowymi 7 paskami węglowymi w centralnej części deski. To szklano/węglowe połączenie daje duży pop z poprzeczną stabilnością.

 

Quadrax (0°/+30°/-30°/90°) - Tak gęsto przecinające się włókna laminatu (włókno szklane lub węglowe) zapewniają reaktywność na najwyższym poziomie poprzez lepsze przeniesienie energii impulsu sterującego na większą powierzchnię deski. Dodatkowo orientacja włókien 30°/-30° zwiększa poprzeczną sztywność deski. Zawiera 10 węglowych pasków po obu stronach insertów wiązań w rozłożeniu 5 i 5. To szklano/węglowe połączenie daje bardzo duży pop z dużym poprzecznym flexem, podczas gdy przenosi siłę wiązań na większą powierzchnię.

 

 

FR1718S05-155

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło