SNOWBOARD NIDECKER MEGALIGHT,

SNOWBOARD NIDECKER MEGALIGHT,

2 699,00 zł
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Fleks deski Nidecker
Przeznaczenie deski Nidecker
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deska snowboardowa NIDECKER MEGALIGHT

W przeciągu lat NIDECKER MEGALIGHT zyskał zasłużoną sławę. Bezustannie rozwijająca się, oszałamiająca deska idealna do całej gamy stylów jazdy i rodzaju terenu. Wykorzystuje najbardziej innowacyjne kształty i najbardziej zaawansowane konstrukcje. NIDECKER MEGALIGHT to perfekcyjna deska dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy chcą bez ograniczeń zjeżdżać po stokach nie ważne jak są urwiste.

 

Parametry produktu:

Poziom jazdy: zaawansowany, expert

Styl jazdy: FreeRide

Sztywność:7/10

 

Technologie:

DIRECTIONAL FR SHAPE - Większy nos niż ogon, ustawialne tylne inserty, sprężystość poprawiająca wydajność i ślizganie w puchu śnieżnym, deski DIRECTIONAL poradzą sobie z każdym terenem.

R-6/7/8 SERIES RADIUS

FREERIDE CAMROCK PROFILE - Dłuższy ROCKER z przodu, CAMBER pod nogami i zredukowany ROCKER na ogonie to kombinacja składająca się na manewrowalną deskę do backcountry.

N-TECH CONSTRUCTION - Unikatowa konstrukcja przepowiadająca przyszłość. Kombinuje dwie konstrukcje, SANDWITCH i CAP, i dodaje FREEFLEX 2.0 i 3DN koncept.

4×2/6 INSERT - Kombinacja wkładek umożliwia ustawić rozkrok do optymalnej pozycji. Sześć rzędów insertów co 2 cm pasować będzie do wszystkich wiązań dostępnych na rynku.

TRIAX PLUS FIBERGLASS - Wynikiem ekstensywnej serii testów ze snowboardzistami i inżynierami powstał laminat TRIAX, orientowany na 35° do deski i zawierający szkło-laminat o różnej gęstości. To zapewnia stałą sprężystość, lepszy pop i reakcyjność.

LIGHT CORE - Najlżejszy rdzeń składa się z trzech typów drewna. LIGHT CORE to perfekcyjna kombinacja Paulownia, lekkość, topoli, pop i reakcja na niego, i mocnego buku po obwodzie, wytrzymałość i ochrona przed uderzeniami.

N-9000 BASE - najszybszy ślizg od NIDECKER. Ma bardzo gęstą strukturę molekularną, za którą odpowiadają nanomateriały węglowe, dzięki temu powstaje najbardziej odporny materiał ślizgowy.

SN2001209-161

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło