• Obniżka

SNOWBOARD NIDECKER PLATINUM,

1 999,91 zł
1 799,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Fleks deski Nidecker
Przeznaczenie deski Nidecker
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deska snowboardowa NIDECKER PLATINUM

Jedna z najbardziej uznanych desek snowboardowych w linii NIDECKER, kultowa PLATINUM jest przeznaczona dla doświadczonych freeriderów, spragnionych maksymalnej wydajności. Od dużego górskiego puchu po zadbane stoki, zapewnia oszałamiającą reakcję. Ponadto PLATINUM jest przyjazna dla środowiska dzięki zastosowaniu drewna FSC z certyfikowanych lasów.

 

Parametry produktu:

KIERUNKOWY KSZTAŁT AM - z nieco dłuższym palcem niż piętą, regulowanymi tylnymi wstawkami, elastycznością dla lepszych osiągów do przodu i lepszym poślizgiem w proszku, deski kierunkowe poradzą sobie w każdym terenie.

PROMIEŃ SERII R-8 - Średni boczny od ponad 8 metrów do skrętów o średnim promieniu. Idealny do codziennej jazdy.

KONSTRUKCJA N-TECH - ta unikalna konstrukcja reprezentuje przyszłość. Łączy zarówno konstrukcje SANDWITCH, jak i CAP z dodatkiem FREEXLEX 2.0 i koncepcji 3DN

WKŁADKI 4 × 2/6 - ta kombinacja wkładek pozwala dopasować postawę do optymalnej pozycji. Dzięki sześciu rzędom wkładek z 2 cm odstępami będzie działać ze wszystkimi wiązaniami na rynku.

ABSORBMID TOPSHEETS - innowacyjny arkusz górny został opracowany w celu pochłaniania niepożądanych wibracji w celu zapewnienia płynnej jazdy i komfortu.

TRIAX PLUS FIBREGLASS - W wyniku szeroko zakrojonych testów z motocyklistami i inżynierami, powstał laminat TRIAX, zorientowany pod kątem 35 ° do deski i zawierający włókno szklane o różnych gęstościach. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, większą i lepszą reaktywność.

MASTER CORE - wynik długiej historii marki i eksperymentów z materiałami. To idealna harmonia o różnej gęstości drewna (topola, buk, świerk i paulownia), która rozjaśni rdzeń. Tworzy to bardzo silny, czuły, a jednocześnie lekki rdzeń MASTER CORE.

BAZA N-7000 - nanocząsteczki węgla są dodawane do spiekanej bazy, zapewniając tym szybkość i dobrą chłonność wosku.

SN190122
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło