SNOWBOARD M RIDE HELIX,

SNOWBOARD M RIDE HELIX,

2 299,00 zł
Brutto
Płeć
Długość deski
Rocznik
Typ deski Ride

Męska deska snowboardowa RIDE HELIX

RIDE HELIX to męska deska snowboardowa, o asymetrycznej konstrukcji, dzięki której znacznie łatwiej jest zainicjować i kontrolować backside’ową krawędź. CARBON ARRAY 3 ™ zapewnia dodatkowy pop bez dodawania sztywności. SNOWBOARD HELIX jest w rzeczywistości bliźniakiem nastawionym na wydajność, odpowiednim dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych riderów.

 

Parametry produktu:

Kształt snowboardu: Asimetryczny Twin

Profil: Hybrid Camber

Taliowanie: Kwadratowy

Stal: Standard

Glass: Hybrydowy

Baza: Spiek, Kamienne Wykończenie

Rdzeń +: Carbon Slimerods® 2.0

Ściana Boczna: Slimewalls®,Roll-in Construction

Arkusz Górny: Standard

Kategoria Snowboardowa: All Mountain, Park

Rdzeń: Performance ™

Laminaty: Podwójne Płyty Uderzeniowe, Carbon Array 3 ™

 

Technologie:

TWIN HYBRID CAMBER - Prawdziwie hybrydowy profil o podwójnym kształcie, który ma więcej wygięcia niż rockera.

KWADRATOWY SIDECUT - Połączenie trzech promieni w celu poprawy inicjacji / wyjścia z zakrętu przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej możliwej przyczepności. Ten projekt został opracowany specjalnie dla każdego modelu w oparciu o jego kształt i styl jazdy.

KSZTAŁTOWANIE ASYMETRYCZNE - Asymetryczny kształt SIDECUT poprawia inicjację i kontrolę skrętu pięty. Oferując idealną równowagę podczas skrętu w różnych promieniach dla bocznych krawędzi pięty i palców, deska po prostu czuje się dobrze!

BAZA SPIEKANA - Wysokiej klasy spiekany materiał bazowy 4000 PTEX, który jest bardziej trwały, twardszy i szybszy niż wytłaczany.

PERFORMANCE ™ CORE - Osika o wysokiej wytrzymałości w połączeniu z bambusem i lekkim drewnem Paulownia zapewnia idealną równowagę między mocą a lekkością.

CARBON SLIMERODS® - SLIMERODS® firmy RIDE zapewnia już zabawne i zabawne plansze dodatkową żywotność, aby odróżnić je od innych plansz. Wykorzystując strategiczne umieszczenie końcówki i / lub ogona deski, technologia ta dodaje popu bez sztywności ogólnie związanej z zgrabnymi deskami. SLIMERODS® składa się z płaskich prętów węglowych, które owijają uretanowy rdzeń śluzowy, i ma węgiel dla masywnego popu oraz rdzeń śluzowy, aby wygładzić lądowanie. Dostępny w 2 poziomach: SLIMERODS® 1.0 i 2.0.

SLIMEWALLS® - Wyjątkowe SLIMEWALLS® firmy RIDE są wybaczające i ciągliwe, pochłaniają uderzenia zamiast się przed nimi bronić. URETAN w SLIMEWALLS®, podobnie jak koła w rolkach, wygładza interakcję ze śniegiem, drewnem lub metalowymi powierzchniami, na których można jeździć. Co więcej, te ścianki są praktycznie niezniszczalne, najtrwalsze ściany boczne na snowboardzie.

PŁYTY UDAROWE LAMINATY - Dodano pod każdym obszarem wiązania, aby poprawić wytrzymałość na ściskanie i zapobiec pękaniu deski tam, gdzie jest to najważniejsze. Oferowany na dwóch poziomach, pojedynczym i podwójnym.

LAMINATY WĘGLOWE - Ta technologia dystrybucji mocy zapewnia całkowitą kontrolę nad płytą w każdej pozycji stanowiska. Szerokie rozpórki węglowe umieszczone w strefie wiązania zbierają dane wejściowe z dowolnej szerokości stanowiska i wszystkich kątów nacisku. Dane kierowcy są następnie kierowane do przeciwnego punktu kontaktowego w celu zapewnienia maksymalnej kontroli deski. Oferowany w dwóch poziomach technologii, 3 i 5.

ROLL-IN CONSTRUCTION - Unikalna struktura 3D zbudowana wokół naszych uretanowych ścian bocznych SLIMEWALL®. Zaprojektowany, aby zwiększyć ogólną wytrzymałość płyty, zapobiec odpryskiwaniu warstwy wierzchniej i zmniejszyć wagę.

SZKŁO HYBRYDOWE - Trójosiowy u góry, dwuosiowy u podstawy; zrównoważony flex i sztywność skrętna dla lepszej reakcji z prędkością.

12D000511157

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło