SNOWBOARD SANTA CRUZ DRESSEN ROSES, WHITE,

SNOWBOARD SANTA CRUZ DRESSEN ROSES, WHITE,


1 999,00 zł
Brutto

Damska deska snowboardowa SANTA CRUZ DRESSEN ROSES

Deska dla dziewczyn chcących rozwijać swoje snowboardowe umiejętności. Świetnie sobie poradzi w każdym terenie. Geometria SNAP!ROCKER oraz sztywność deski specjalnie dopasowana do kobiet powodują, że deska jeździ płynnie i dynamicznie. Jest wystarczająco stabilna byś mogła na niej jeździć szybko i na tyle elastyczna by bawić się na stoku ćwicząc triki.

 

Parametry produktu:

Freeride all-mountain

True twin

Snap!rocker

Sztywność: 5/10

 

Konstrukcja:

SNAP! ROCKER – to delikatnie rockerowa geometria, połączenie camberu w centralnej części deski z rockerem na obu tipach. Idealna do snow parku i na puchu. SNAP!ROCKER sprawia, że deska jest łatwa w prowadzeniu.

Sidewall: ABS+ Tłumik gumowy

Krawędzie: HRC stal nierdzewna

Rdzeń: POPLAR HCM - jednolity pełen rdzeń drewniany połączony z laminatem z włókna szklanego.

HETERO BIAX TECH 30+ LAMINATE - bardzo lekki laminat stosowany w naszych deskach o umiarkowanej sztywności. Zapewnia początkującym łatwe prowadzenie deski, średnią dynamikę wybicia oraz przyjemną jazdę.

ŚLIZG: SPEED SX5000 - szybki, wytrzymały i łatwy w naprawach ślizg tłoczony. Wierzchnia warstwa o charakterystyce molekularnej mocno chłonącej smar i wysokiej wytrzymałości, dająca jednocześnie  dobrą prędkość z wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałość.

SC1920S05144

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło