SNOWBOARD SANTA CRUZ SRX CIRCLE DOT, BLACK,

SNOWBOARD SANTA CRUZ SRX CIRCLE DOT, BLACK,


2 399,00 zł
Brutto

Deska snowboardowa SANTA CRUZ OGSC

Doskonały wybór do freeridowych zjazdów w każdym terenie, zarówno na twardym stoku jak i w świeżym puchu. Geometria COMBO CAMBER pozwala także na łatwe i przyjemne slopestyle'owe zabawy z deską na stoku. Prowadzi się ją bardzo łatwo, wybacza błędy a jeśli będziesz chciał to skręci praktycznie w miejscu.

 

Parametry produktu:

Freeride slopestyle

Directional

Combo camber

Sztywność: 6,5/10

 

Konstrukcja:

COMBO CAMBER – geometria desek oferująca dobre noszenie w puchu dzięki lekko uniesionym nosie i tailu, co daje również świetną zwrotność. Camber w środkowej części deski daje jej dużo dynamiki i świetne trzymanie w krawędzi na przygotowanych stokach. Dodatkowo deska w tej geometrii wybacza sporo błędów.

Sidewall: ABS+ Tłumik Gumowy

Krawędzie: HRC stal nierdzewna

Rdzeń: POPLAR HCM - jednolity pełen rdzeń drewniany połączony z laminatem z włókna szklanego. 

HETERO BIAX 30+ LAMINATE - bardzo lekki laminat stosowany w naszych deskach o umiarkowanej sztywności. Zapewnia początkującym łatwe prowadzenie deski, średnią dynamikę wybicia oraz przyjemną jazdę.

ŚLIZG: SUPER GLIDE SX7000  - makromolekularny ślizg spiekany. Doskonała prędkość w połączeniu z wyjątkową trwałością. Materiał bazowy zawiera dodatki poślizgowe, aby zmniejszyć tarcie i uczynić go szybszym. Najwyższa wydajność ślizgowa w szerokim spektrum warunków śniegowych. Ślizg w nowej desce jest dostarczony ze strukturą nałożoną kamieniem. Tarcie jest minimalizowane przez strukturę molekularną o wysokiej gęstości.

SC1920S04157

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło