Wiązanie Snowboardowe NIDECKER Supermatic | Wrocław

WIĄZANIE SNOWBOARDOWE NIDECKER SUPERMATIC, BLACK

1 999,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Sztywność wiązania Nidecker
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wiązania snowboardowe NIDECKER SUPERMATIC

Nidecker Supermatic jest tym, na co czekali snowboardziści: pierwszymi uniwersalnymi, automatycznymi wiązaniami z podwójnym wejściem. Wiele marek próbowało i nie udało się złamać kodu dostępu. Większość z tych systemów wymagała specjalnych butów; wiele nie działało dobrze w proszku; i żadne z nich nie było tak wygodne i niezawodne jak zwykłe wiązanie z dwoma paskami. Spędziliśmy cztery lata, opracowując własne rozwiązanie, które rozwiązuje wszystkie te problemy i jest prawdziwym przełomem.

Supermatic działa z wyzwalanym hibackiem, który nazywamy Drop-In Tech. Po prostu wepchnij stopę z tyłu i naciśnij pedał na pięcie, aby automatycznie włączyć wiązanie. To wszystko — jesteś gotowy do pracy. Prosta dźwignia zwalniająca sprawia, że wychodzenie jest równie szybkie. Paski mają tę samą wygodną konstrukcję AuxTech, co nasze tradycyjne, wysokiej klasy wiązania. Dostosuj je raz, a następnie zablokuj je na miejscu za pomocą aluminiowych zatrzasków blokujących, aby za każdym razem cieszyć się idealnym dopasowaniem. Piękno tego systemu polega na tym, że działa z każdym butem dowolnego producenta i nie ma żadnego mechanizmu, który mógłby się zatkać. Jeśli wymagają tego stoki lub warunki śniegowe, możesz nawet przypiąć je tak, jak zwykłe wiązania.

Zbudowaliśmy Supermatic przy użyciu wypróbowanych i zaufanych materiałów, które można znaleźć w całej naszej linii. Całkowicie nowa podstawa jest wykonana z kuloodpornego nylonu wypełnionego szkłem, z płytką Slip-N-Grip, która pomaga przesuwać palec u nogi po poduszce, aby jeszcze bardziej ułatwić wejście. Podobnie dodaliśmy rolkę do pięty, aby zapewnić płynną pracę spustu hiback. Wreszcie, nylonowy hiback Asym Hadron został zaprojektowany z myślą o idealnym dopasowaniu, z responsywnym flexem i zintegrowanym regulatorem pochylenia do przodu dla pełnej personalizacji.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to średnio sztywne wiązanie, które zespół Nidecker ocenił jako nasze najwygodniejsze do tej pory. Testowaliśmy go wszędzie – na ratrakach, stromych i głębokich trasach freeride oraz w parku – przy udziale wszystkich jeźdźców. Konkluzja: to system szybkiego wprowadzania, któremu możesz zaufać. Niezależnie od tego, czy masz dość moczenia spodni i zapinania pasków, czy też chcesz wypalić znajomych narciarzy z wyciągu... przyszłość właśnie nadeszła.

 

Parametry produktu:

Rozmiary: M, L, XL,

BasePlates: ASYM ROCKERED MATIC-SERIES

Hibacks: ASYM HADRON-MATIC-SERIES

Ankles-Strap: HYBRID EXO-FRAME

Toe Strap: HEXO TOECAP

Buckles: LSR, LOCKING SLAP RATCHETS

F23SPMXFWH-M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło