WIĄZANIE JR SNOW. FLOW MICRON YOUTH, BLACK, M

699,00 zł
Brutto
Płeć
Rozmiar wiązania
Rocznik
Responsywność jr
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Juniorskie wiązanie snowboardowe FLOW MICRON YOUTH

Wiązanie snowboardowe FLOW MICRON jest przeznaczone dla młodszych jeźdźców ze średnią wielkością buta (225-265), są wygodne i mają wydajność porównywalną do wiązań dla dorosłego człowieka. Mini-zapadkowe klamry ułatwiają regulację paska. Formowana kompozytowa płyta podstawowa i wysokie oparcie z EXOFIT POWERSTRAP, oferują idealne połączenie wybaczającego wsparcia i komfortu, aby dzieci spokojnie mogły spędzić cały dzień na stoku.

 

Parametry produktu:

Formowane kompozytowe płyty fundamentowe, seria Rockered Micron

Hiback Molded Composite, UniBack

Powerstrap Fusion ExoFit, Klamry MINI Ratchet-Buckles MINI-Ratchet

EVA Toe & Heel amortyzacja, CombiDisk (4HP + 3HP)

Komfort: 8/10

Czułość: 6/10

Sztywność przedniej części: 5/10

Boczna sztywność: 4/10

Rozmiary: M (225-265)

 

Technologie:

COMBI DISC

EVA PADS CUSHIONING

POWERSTRAP FUSION EXOFITEXO-FIT POWERSTRAP zapewnia szkielet szkieletu, który otula EVA w kształcie 3D, a Forma idealnie pasuje do Twojego buta, zapewniając doskonałe wsparcie kostki i przenoszenie energii.

BASEPLATES H AND MICRON SERIES – Płyty podstawowe z serii H i Micron są wykonane z bardzo wytrzymałego i nieco bardziej wybaczającego tworzywa sztucznego POM, a także mają nasz kołysany design. Doskonale nadają się do jazdy w górach, zapewniają stabilną platformę i bardzo łatwo wkłada się i wyjmuje buta z wiązania.

BUCKLES MINI-RATCHET – Dokładnie dopasuj POWERSTRAP do buta i w razie potrzeby dokonaj mikro-regulacji. Wystarczy pociągnąć dźwignię i zablokować, aby zabezpieczyć preferowaną szczelność pasków na stopy.

FR1920W15-M
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło