WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W VXN, SILVER,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE W VXN, SILVER,


799,00 zł
Brutto

Damskie wiązania snowboardowe RIDE VXN

RIDE VXN to damskie wiązania snowboardowe z systemem bazy aluminiowej EDGE i nylonowym systemem HIGHBACK, który zapewnia średnią reakcję na zginanie, dzięki czemu idealnie nadaje się do jazdy w głębokim śniegu, ratrakach czy też parku. Asymetryczny zszywany pasek na kostkę wykonany jest z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanego neoprenu. WIĄZANIA VXN jest wiązaniem o średniej elastyczności dla snowboarderek na wszystkich poziomach umiejętności.

 

Parametry produktu:

Binding Basepad: Eva

Binding Highback: Mieszanka Nylonu

Wiązany Pasek Na Kostkę: Szyte

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące Dyski: Micro-Disc

Kategoria Wiązania: Darmowa Przejażdżka

Wiązanie Podwozia: Edge ™

Wiążąca Wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany Pasek Na Palce: Thingrip ™ Plus

Sztywność: 4/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE EDGE ™ - Wszechstronne podwozie o wysokich osiągach, z łatwą regulacją, miseczką z prawidłową postawą i mocowaniem na mikro tarczy dla wkładek 2x4 i kompatybilności z kanałem. EDGE ™ jest zbudowany ze stopu aluminium 6061 w 100% samolotowego, aby zapewnić trwałość i osiągi zaawansowanemu snowboarderce.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PODSTAWA EVA - Zwykła warstwa materiału pochłaniającego wibracje, który tłumi szybkie rozmowy.

NYLON HIGHBACK - Tradycyjny materiał HIGHBACK, który oferuje przewidywalną mieszankę reakcji i wygody.

SZYTY PASEK - Tradycyjna konstrukcja paska do wiązania z czystą klapką i ściegiem wykonanym z wypełnienia 3D o wielu gęstościach i uformowanego neoprenu.

 

12D101012M

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło