WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M EX, MIDNIGHT,

WIĄZANIA SNOWBOARDOWE RIDE M EX, MIDNIGHT,


799,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Męskie wiązania snowboardowe RIDE EX

RIDE EX to męskie wiązania snowboardowe, które są przeznaczone dla bardziej wymagających snowboardzistów. Pasek z pojedynczym wstrzyknięciem dopasowuje się do kształtu buta i zapewnia długotrwałe wsparcie. Aluminiowy system podwozia EDGE ™ ma miseczkę z prawidłową postawą i system mocowania MICRO-DISC. Nylonowa oparcie zapewnia połączenie reakcji i wygody. Mechanizmy zapadkowe zapewniają płynne wkładanie i wyjmowanie buta z wiązania. WIĄZANIA EX to wiązanie o średniej elastyczności, które zostało stworzone z myślą o wydajności na wszystkich obszarach górskich.

 

Parametry produktu:

Binding Basepad: Eva

Binding Highback: Mieszanka Nylonu

Wiązany Pasek Na Kostkę: Wstrzyknięty

Binding Ratchet: Powiązanie Ratchet

Wiążące Dyski: Micro-Disc

Kategoria Wiązania: FreeRide

Wiązanie Podwozia: Edge ™

Wiążąca Wkładka: Wedgie ™ 2.5

Wiązany Pasek Na Palce: Thingrip ™ Max

Sztywność: 4/10

 

Technologie:

PODWOZIE SYSTEMOWE EDGE ™ - Wszechstronne podwozie o wysokich osiągach, z łatwą regulacją, miseczką z prawidłową postawą i mocowaniem na mikro tarczy dla wkładek 2x4 i kompatybilności z kanałem. EDGE ™ jest zbudowany ze stopu aluminium 6061 w 100% samolotowego, aby zapewnić trwałość i osiągi zaawansowanemu snowboardziście.

WEDGIE ™ 2.5 WKŁADKA - Ultra lekka wkładka, która wykorzystuje subtelne kąty, aby wyrównać kostki i kolana w bardziej naturalnej i wygodnej pozycji. Kąt daje również dźwignię do wciśnięcia deski w celu uzyskania dużego popu, bez wpływu na preferowaną szerokość postawy. Standardowa WEDGIE ™ 2.5 jest idealna dla jeźdźców szukających dodatkowej kontroli i popu.

PODSTAWA EVA - Zwykła warstwa materiału pochłaniającego wibracje, które tłumi.

PASY DO KOSTEK - Wstępnie zakrzywione kształtowanie 3D zapewnia równomierny rozkład nacisku na podbiciu, zapewniając najlepszą kontrolę i komfort. Wszystkie paski na kostki RIDE zawierają łatwą w użyciu regulowaną dźwignię centrującą. W naszej linii używamy wielu różnych pasków.

MECHANIZM ZAPADKOWY - Zaprojektowany, aby poprawić trwałość drabiny i wyeliminować machanie zapadkowe, co zapewnia płynniejszą pracę z tym samym oczekiwaniem.

MICRO-DISC - Zbudowany z myślą o zwiększonym elastycznym wiązaniu i wydajności, MICRO-DISC jest o 30% lżejszy od standardu. Zbudowany dla wzorów 2x4, ale także do montażu na płycie slotów / kanałów.

THINGRIP ™ MAX CONVERTIBLE TOE STRAP - Ten wysokiej klasy pasek ma nową unikalną gumową wstęgę w kształcie 3D, która zapewnia doskonałą przyczepność i wygodę z każdym butem snowboardowym.

12D100513L

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło